NFSTR
HERKES OKUSUN! Uye
NFSTR
HERKES OKUSUN! Uye
NFSTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nfstr Paylasım Platformu

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Need for Speed Carbon MegaPack [Tüm Yamalar + Yeni Bonus Arabalar ]
HERKES OKUSUN! EmptyPaz Mayıs 18, 2014 2:41 pm tarafından mahonimitt

» NFS Carbon Save Game (Öncekini beğenmiyenler için)
HERKES OKUSUN! EmptyÇarş. Şub. 06, 2013 10:29 pm tarafından yvuckun14

» NFS Most Wanted Mod Loader
HERKES OKUSUN! EmptySalı Tem. 10, 2012 3:17 pm tarafından sezer30

» NFS Carbon SaveGame + Car Mod
HERKES OKUSUN! EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:15 am tarafından performante45

» Nfs Carbon süper save %100 bitmiş+süprizler
HERKES OKUSUN! EmptyCuma Eyl. 02, 2011 7:01 pm tarafından berkayt

» German Truck Simulatör Full Mod Arşiv
HERKES OKUSUN! EmptyPaz Şub. 06, 2011 4:36 pm tarafından aslan1

» Bir sorum olucak Yardım!!!
HERKES OKUSUN! EmptyPerş. Ara. 16, 2010 11:53 pm tarafından buraktekbas

» Bi Bakarmısınız Sorum içerde ?
HERKES OKUSUN! EmptyPerş. Ara. 16, 2010 11:53 pm tarafından buraktekbas

» araba yamaları
HERKES OKUSUN! EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 4:51 pm tarafından mustafa94

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 106 kişi Salı Ağus. 01, 2017 1:22 pm tarihinde online oldu.
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
eeefffeee
HERKES OKUSUN! I_vote_lcapHERKES OKUSUN! I_voting_barHERKES OKUSUN! I_vote_rcap 
fata
Admin
serhatyilmaz
SuperNova
SonicX
nfs2
mustafa94
by_lucas
brky5995
Anahtar-kelime
speed truck carbon wanted

HERKES OKUSUN!

5 posters
YazarMesaj
serhatyilmaz

serhatyilmaz

Rep : -5

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPaz Tem. 04, 2010 11:25 am

bu ne ya google'a nfstr yazdım birde ne göreyim. bizim adımızı kullanarak prim yapan fırsatçılar. amacınız ne anlayabilmiş değilim. bu sitenin adı derhal değişmelidir yoksa gereğini yapmasını biliriz!
eeefffeee
Aktif Üye
Aktif Üye
eeefffeee

Rep : 265

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPerş. Tem. 08, 2010 5:19 pm

tehtit edemessinnnn
http://gelisimzamani.com
eeefffeee
Aktif Üye
Aktif Üye
eeefffeee

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPerş. Tem. 08, 2010 5:19 pm

bunlara karnımız tokkkk
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPerş. Tem. 08, 2010 7:41 pm

adminini çağır bana o ne yapıyosa yapsın.
eeefffeee
Aktif Üye
Aktif Üye
eeefffeee

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyCuma Tem. 09, 2010 5:16 pm

admin oldü onun anısını yasatıyorumm Sad
eeefffeee
Aktif Üye
Aktif Üye
eeefffeee

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyCuma Tem. 09, 2010 5:18 pm

ondan bu site vr
ondan bn bu sıteyı googleye vrdim
ondan bn bu siteyi yasatıyorum
bu siteyi yasattım ve yatacagımda
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyCuma Tem. 09, 2010 5:59 pm

eeefffeee demiş ki:
ondan bu site vr
ondan bn bu sıteyı googleye vrdim
ondan bn bu siteyi yasatıyorum
bu siteyi yasattım ve yatacagımda
siz hırsızsınız. madem yaşatacaksınız ismini değiştirin umrumda değil beleş hostta site tutmanız.
eeefffeee
Aktif Üye
Aktif Üye
eeefffeee

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPtsi Tem. 12, 2010 11:29 am

bn mi yaptım kardesim yaptı allah allah zati snin sitede açılmıyor ilk once kendi siteni yapta sonra baskalarını azarla
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPtsi Tem. 12, 2010 11:38 am

eeefffeee demiş ki:
bn mi yaptım kardesim yaptı allah allah zati snin sitede açılmıyor ilk once kendi siteni yapta sonra baskalarını azarla
sen yapmadıysan azarlanmamak için cevap verme o zaman. benim sitemin açık olup olmamasıda kimseyi ilgilendirmiyor bu siteyi açan kişi hırsızdır neyse daha fazlada muhattap olamicam beleş site zaten kapanır gider.
isimsiz

isimsiz

Rep : 10

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptySalı Tem. 13, 2010 3:33 pm

serhatyılmaz'a katılıyorum nfstr.com adlı bir site vardır.Ayrıca bu site nerdeyse Türkiye'deki tüm Nfs tutkunları tarafından tanınmıştır.eeefffeee bu arada git kendi siteni oluştur dediğin kişi nfstr.com'un sahibidir.Ayrıca bizim sitemiz PCnet Online'dane kadar güzel bir site olduğu yazılmıştır . Sonra türkiyenin en büyük forumu forumtr'de senin git kendi siteni kur dediğin kişinin bir röpörtajı vardır . eeefffeee hem sizin sitede hiç emeğe saygı ahlak kültür falan yok .Bizim siteden gördüğünüzü alıp koyuyorsunuz. BEN SIRF SERHAT ABİ'NİN BU YORUMUNU GÖRDÜM.VE SIRF BU MESAJI YAZMAK İÇİN ÜYE OLDUM. SİTEYE BİR GÖZ ATTIM KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞUYOR EMEĞE SAYGI SIFIR . HEM MADEM BİZİM KONULARIMIZI ALIYORSUNUZ BARİ İNSAN ALINTI YAZAR . AL BU YORUMADA CVAP YAZ AKTİF ÜYE :@
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

Rep : 19

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptySalı Tem. 20, 2010 10:38 am

ölünün arkasından konusmayın ayrıca bnde nfstr uyesiyim nfstr olmadıgı için buraya geldim serhat kapattı ondan sonra bu saveboard googlede çıktı
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptySalı Tem. 20, 2010 11:03 am

fata demiş ki:
ölünün arkasından konusmayın ayrıca bnde nfstr uyesiyim nfstr olmadıgı için buraya geldim serhat kapattı ondan sonra bu saveboard googlede çıktı
bizim sitemizin kapalı olmasından dolayı hiti düştüğü için bu şekilde oldu. merak etmeyin açacağız ve türkiyede nfs adına başka site bırakmayacağız.
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 3:51 pm

siz açın zaten bu sitede eeefffeee nin deel arkadasımız öldü o açtı eeffeede bnde arkadasımısı çok seviyorduk bizde siz kapattıgınız içinde googleye atmaya karar vrdık admininde sifresinide bilmiyoruz o ayrı bir mesele ?
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 5:06 pm

öldü derken nasıl yani?
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 4:44 pm

gerçek öldüüü
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 4:48 pm

denizde hayatını kaybetti sizde burda anlamadan dinlemeden konusup yargaraya verip duruyorsunuz
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 5:20 pm

allah rahmet eylesin ama ölmüş olması bizim adımızı kullanmış olması gerçeğini örtmez. kim olsa sizin "yaygara" dediğiniz ki öylemi bilmiyorum, tepkiyi verirdi.
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:13 am

bak sen nfstr yi kurdunuz anladım para ödüyorsunuz hosting için onuda anladım ama gencin kemiklerini sızlatıyorsunuz
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:16 am

tmm anladım nfstr isimli ama konusarak anlasalım bi
bizim dediğimiz yaygara "istanbul tarzında" kavga gürültü ile sorun çözülmez
SonicX

SonicX

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:31 pm

Bu açılan forumun üye sayısına bak ve gerçek NFSTR forumunun üye sayısına bak. Siz daha 200 üye yapamazken gerçek NFSTR forumu 20000 üye sayısını geçti. Siz daha kurulmadan önce biz 10000 üye sayısını kutluyorduk. Ben yaklaşık NFSTR kurulduğundan beri üyeyim. (1-2 ay sonra üye oldum.) Ayrıca sizin ağzı bozuk konuşmalarınıza karşın NFSTR -GERÇEK NFSTR- her yaş seviyesine hitap edebilmek için güzel türkçe kullanıyor, bunun hakkında konular açıyor ve buna uymayanlara ilk uyarı ve sonra ban veriyor. Fark ettiğin gibi , buraya mesaj atan bütün üye arkadaşlarım düzgün türkçeleri ile ağzının payını veriyor. NFSTR açıldığında lütfen konuların düzgünlüğüne , cevapların mantıklılığına ve bizim için NFSTR forumunu kapanmaktan önlemeye çalışan adminlerimize bak. Serhat Yılmaz bizim için bu siteyi başka hosta geçirdi, ACDESIGN55 siteyi tasarlıyor ve bütün NFSTR üyeleri dört göz ile sitenin açılmasını bekliyor. Lütfen, senden rica ediyorum, bir NFSTR açıldığında bir bak. Ayrıca , sen kaç yaşındasın fata ?
http://Yok ama herzaman www.NFSTR.com
serhatyilmaz

serhatyilmaz

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:37 pm

SonicX demiş ki:
Bu açılan forumun üye sayısına bak ve gerçek NFSTR forumunun üye sayısına bak. Siz daha 200 üye yapamazken gerçek NFSTR forumu 20000 üye sayısını geçti. Siz daha kurulmadan önce biz 10000 üye sayısını kutluyorduk. Ben yaklaşık NFSTR kurulduğundan beri üyeyim. (1-2 ay sonra üye oldum.) Ayrıca sizin ağzı bozuk konuşmalarınıza karşın NFSTR -GERÇEK NFSTR- her yaş seviyesine hitap edebilmek için güzel türkçe kullanıyor, bunun hakkında konular açıyor ve buna uymayanlara ilk uyarı ve sonra ban veriyor. Fark ettiğin gibi , buraya mesaj atan bütün üye arkadaşlarım düzgün türkçeleri ile ağzının payını veriyor. NFSTR açıldığında lütfen konuların düzgünlüğüne , cevapların mantıklılığına ve bizim için NFSTR forumunu kapanmaktan önlemeye çalışan adminlerimize bak. Serhat Yılmaz bizim için bu siteyi başka hosta geçirdi, ACDESIGN55 siteyi tasarlıyor ve bütün NFSTR üyeleri dört göz ile sitenin açılmasını bekliyor. Lütfen, senden rica ediyorum, bir NFSTR açıldığında bir bak. Ayrıca , sen kaç yaşındasın fata ?
yok öyle değil. sunucuyu acdesign55 ayarladı tasarım beraber Smile bekleyin ama bu sefer cidden tam açıcaz Wink
SonicX

SonicX

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPaz Ağus. 01, 2010 10:09 pm

Very Happy Neyse yanlış oldu ama, dört gözle sitenin açılışını bekliyorum. (LÜTFEN AÇIIN! RAMAZANDA AÇLIĞA TEK BU İYİ GELİYOOOR!) XD
fata
Aktif Üye
Aktif Üye
fata

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 8:54 am

SonicX demiş ki:

arkadasım bu siteyi googleye vermeden önce öldü ben hepte ona sizin
nfstr yi anlattıgım için sizin tam isminizi tasımıyor ama bu sityi hazır
olarak "bedava" aldı hakkınızı yedimizibiliyoruz admin olamadıgım için
siteyi kontrol edemiyorm üyeleride banlayamıyorum herkese biz yada
eeefffeee arkimiz uyarıyor yasıma gelince yas onemliyse 20 yasındayım ben ne nfstryi soçluyorm lekeliyorum nede nfstryi somuruyorum gezin dolasın bitek sizin carbon yama vr onuda admin yaptı ve ben de nfstr yi bekliyorum araba yapmayı ögreniyorum nfs u2 için bu konu sayesınde ne konu açıyorum ne bisey paylasıyorum ama bu siteyi kapatmak için elimden geleni yapıcam
SonicX

SonicX

HERKES OKUSUN! Empty
MesajKonu: Geri: HERKES OKUSUN!   HERKES OKUSUN! EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 3:22 pm

fata demiş ki:
SonicX demiş ki:

arkadasım bu siteyi googleye vermeden önce öldü ben hepte ona sizin
nfstr yi anlattıgım için sizin tam isminizi tasımıyor ama bu sityi hazır
olarak "bedava" aldı hakkınızı yedimizibiliyoruz admin olamadıgım için
siteyi kontrol edemiyorm üyeleride banlayamıyorum herkese biz yada
eeefffeee arkimiz uyarıyor yasıma gelince yas onemliyse 20 yasındayım ben ne nfstryi soçluyorm lekeliyorum nede nfstryi somuruyorum gezin dolasın bitek sizin carbon yama vr onuda admin yaptı ve ben de nfstr yi bekliyorum araba yapmayı ögreniyorum nfs u2 için bu konu sayesınde ne konu açıyorum ne bisey paylasıyorum ama bu siteyi kapatmak için elimden geleni yapıcam

Çok teşekkürler. Size elimden geldiğince yardım ederim.

HERKES OKUSUN!
1 sayfadaki 1 sayfası